GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ HİZMETLERİ

İTHALAT

İthalat departmanımız,müşterilerimizin ihtiyaçlarını sağlıklı bir şekilde eksiksiz belirleyebilmek ve birebir iletişim kurabilmek amacıyla müşteri temsilcisi sistemi ile çalışmaktadır.

Uzman kadromuz işin gerekliliklerini analiz ederek işlemleri doğru ve hızlı bir şekilde sonlandırmaya odaklı olarak çalışmaktadır.

İthalat öncesi alınması gereken her türlü ön izinler (TSE, CE, Kayıt belgesi, Tarım İl Müdürlüğü izni, vb.) için başvurular uzman ekibimiz tarafından yapılmakta ve konu izin belgeleri ilgili kurum ve kuruluşlardan temin edilmektedir.

Süreçlerin takibi kapsamında şeffaflık ve dürüstlük ilkeleri doğrultusunda işlemlere ait tüm süreçler müşterilerimiz ile online olarak paylaşılmaktadır.

Müşterilerimizin değişen ve gelişen isteklerine karşı farklı ve alternatif çözümler üretmek için proje bazında farklı ekip çalışmaları da şirketimiz bünyesinde yapılmaktadır.

Gün içerisinde yapılan tüm işlemlerimizin raporları aktif şekilde sistemsel olarak hazırlanmakta ve müşterimizin işlem takiplerini kolaylaştırmak adına gönderimi otomatik olarak sağlanmaktadır. Firmalarımızın isteklerine bağlı olarak farklı rapor çalışmalarıda yapılmakta ve paylaşılmaktadır.

İHRACAT

İhracat departmanımızda görevli müşteri temsilcilerimiz müşteri odaklı hizmet vermektedir.
İhracat ile ilgili tüm süreçlerin takibi yanında ilgili kurum ve kuruluşlardan ön izinlerin alımı ve danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra;

Firmaların beklenti ve talepleri doğrultusunda periyodik rapor, istatistiki ve sunum çalışmaları

Proje bazlı özel grup çalışmaları,

Uluslararası iş organizasyonları da yapılmaktadır.

Süreçleri takip ederek gerekli hızlandırma, işlem başına maliyetleri azaltma,şeffaflık ve dürüstlük ilkesi bağlamında işlemlerin her aşamasını açık ve net olarak anlık yayımlayarak müşterilerimizin dış ticaret çözüm ortağı olmaktayız.

Eğitimli ve deneyimli kadromuzla gümrükleme işlemlerinde son teknolojiyi verimli kullanarak güvenilir ve dinamik hizmetler vermekteyiz.